szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

W ostatnim tygodniu w naszej szkole odbywały się bale karnawałowe.

Ze względu na reżimy sanitarne, każdy rocznik bawił się w swojej klasie. Uczniowie biegający w kolorowych strojach i maskach, dobiegająca muzyka zza ścian klasowych, udekorowane sale, zabawy, gry, tańce i piski dzieci tworzyły znakomitą atmosferę. Na chwilę mogliśmy zapomnieć o codzienności i poczuć klimat wesołej zabawy.

Dodatkową atrakcją w ubiegły piątek były Walentynki, a min. poczta walentynkowa. Dwa wspaniałe kupidynki z klasy III pomagały zbierać kartki walentynkowe od uczniów z klas I,II,III jak również oddziałów przedszkolnych. Ilość kartek przerosła nasze oczekiwania, był ich ogrom, ale segregacja i ich rozdanie poszły na prawdę sprawnie. Uśmiechy dzieci i nauczycieli były magiczne.

Kolejną atrakcją w tym dniu był konkurs na najbardziej kreatywnie udekorowane drzwi sal klasowych. Temat przewodni oczywiście był walentynkowy. Każda klasa wzięła sobie sprawę do serca, a efekty zabawy można zobaczyć na niżej zamieszczonych zdjęciach. Każda klasa została doceniona za włożony trud i serce w walentynkowe wyzwanie. Dodatkową atrakcją była foto budka umieszczona na korytarzu, z której mogli korzystać wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami.

A.O.