szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Zgodnie z decyzją Rządu RP zdalna nauka potrwa do 22 grudnia 2020r. Zmienia się również termin ferii zimowych, które potrwają od 4 do 17 stycznia.

Informacje dotyczące organizacji zajęć w tym okresie dostępne są w zakładce Ogłoszenia (Pobierz bezpośrednio.). 


Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.


Informacje dotyczące wyżywienia dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić…”

15 października 2019 roku, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie odczytali zabawny tekst na temat zachowania nauczycieli i uczniów oraz złożyli podziękowania swoim pedagogom. Nie zabrakło również pięknie wyrecytowanych wierszy, które doceniały pracę nauczycieli. Jedna z uczennic klasy czwartej zagrała wzruszającą melodię na skrzypcach. Wszyscy uczniowie biorący udział w akademii również wesoło śpiewali piosenki i dedykowali życzenia. Pod koniec akademii wyświetlono film pokazujący codzienne życie  w naszej szkole. Z okazji tego szczególnego święta każdy nauczyciel został obdarowany swoim portretem namalowanym przez uczniów oraz słonecznikiem, który symbolizuje szczęście.

Olga Kuchnia
Karolina Szewczyk
Kl.7