szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Zgodnie z decyzją Rządu RP od poniedziałku 26.10 klasy IV-VIII pracują w trybie zdalnym, klasy I-III, oraz Oddziały Przedszkolne pracują w trybie stacjonarnym w szkole.


Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.

Kontakt do nauczycieli

Poniżej przedstawiamy adresy mailowe nauczycieli pracujących w szkole.

Szkoła

szkola@weglowka.pl

Jugowiec Barbara             

barbara.jugowiec@weglowka.pl

Kucharzak Małgorzata     

malgorzata.kucharzak@weglowka.pl

Smyksy Krystyna            

krystyna smyksy@weglowka.pl

Niewidok Emilia              

emilia.niewidok@weglowka.pl

Kowalczyk Anna              

anna.kowalczyk@weglowka.pl

Smyksy Czesław              

czeslaw.smyksy@weglowka.pl

Paszcz Halina                   

halina.paszcz@weglowka.pl

Leszczyńska Małgorzata 

malgorzata.leszczynska@weglowka.pl

Obajtek Katarzyna            

katarzyna.obajtek@weglowka.pl

Romanowska Teresa        

teresa.romanowska@weglowka.pl

Okniński Konrad             

konrad.okninski@weglowka.pl

Cikała Marcin                  

obserwatorium@weglowka.pl

Klimek Mariusz               

mariusz.klimek@weglowka.pl

Gaweł - Kuchnia Elżbieta  

elzbieta.kuchnia@weglowka.pl

ks. Wojciech Adamus     

wojciech.adamus@weglowka.pl

Płoskonka Bożena           

bozena.ploskonka@weglowka.pl

Pazdur Lucyna                   

lucyna.pazdur@weglowka.pl

Kucharzak Anna               

anna.kucharzak@weglowka.pl

Paszcz Janusz                    

janusz.paszcz@weglowka.pl

Baniowska Bogusława      

boguslawa.baniowska@weglowka.pl