szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 7 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

 

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 7 czerwca 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone. Zobacz szczegóły i zarządzenie Dyrektora SP.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Biblioteka szkolna czynna: wtorek, czwartek w godz.  9.00 - 11.00. Zobacz szczegóły.

 

Kontakt do nauczycieli

Poniżej przedstawiamy adresy mailowe nauczycieli pracujących w szkole.

Szkoła

szkola@weglowka.pl

Jugowiec Barbara             

barbara.jugowiec@weglowka.pl

Kucharzak Małgorzata     

malgorzata.kucharzak@weglowka.pl

Smyksy Krystyna            

krystyna smyksy@weglowka.pl

Niewidok Emilia              

emilia.niewidok@weglowka.pl

Kowalczyk Anna              

anna.kowalczyk@weglowka.pl

Smyksy Czesław              

czeslaw.smyksy@weglowka.pl

Paszcz Halina                   

halina.paszcz@weglowka.pl

Leszczyńska Małgorzata 

malgorzata.leszczynska@weglowka.pl

Obajtek Katarzyna            

katarzyna.obajtek@weglowka.pl

Romanowska Teresa        

teresa.romanowska@weglowka.pl

Okniński Konrad             

konrad.okninski@weglowka.pl

Cikała Marcin                  

obserwatorium@weglowka.pl

Klimek Mariusz               

mariusz.klimek@weglowka.pl

Gaweł - Kuchnia Elżbieta  

elzbieta.kuchnia@weglowka.pl

ks. Wojciech Adamus     

wojciech.adamus@weglowka.pl

Płoskonka Bożena           

bozena.ploskonka@weglowka.pl

Pazdur Lucyna                   

lucyna.pazdur@weglowka.pl

Kucharzak Anna               

anna.kucharzak@weglowka.pl

Paszcz Janusz                    

janusz.paszcz@weglowka.pl

Baniowska Bogusława      

boguslawa.baniowska@weglowka.pl

Godziny pracy biblioteki szkolnej.

Biblioteka szkolna czynna: wtorek, czwartek w godz.  9.00 - 11.00.

Pracownik biblioteki wypożycza książki na podstawie pisemnego zamówienia ucznia, złożonego w skrzynce umieszczonej na drzwiach wejściowych do szkoły lub złożonego drogą elektroniczną halina.paszcz@weglowka.pl. Książki do odbioru przygotowuje bibliotekarz, a przed przekazaniem ich uczniowi pakuje je do torby foliowej. Zwrócone książki są odkładane w bezpieczne miejsce na okres 48 godzin.