szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 7 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

• tel.: 12/373-90-90;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 7 czerwca 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone. Zobacz szczegóły i zarządzenie Dyrektora SP.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Biblioteka szkolna czynna: wtorek, czwartek w godz.  9.00 - 11.00. Zobacz szczegóły.

Struktura szkoły

Dyrekcja szkoły